Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
09:00 - 17:00
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
28.02.2023
Už 2 roky 🍾🎈
1. Marec - deň, ktorý nám zmenil životy. Hobby sa stalo našou prácou a dnes sú to dva roky od založenia nášho internetového obchodu. Pri tejto príleži... čítať celé
25.01.2023
Novinky od Devil design
Včera sme obdržali 2 palety materiálu kde sa nachádzali aj 5kg cievky petg a pla v čiernej, bielej farbe. 2kg cievky abs+ a doplnené zásoby filamentov... čítať celé
17.01.2023
BigTreeTech
Dnes sme doplnili displeje, základne dosky 32 bit a drivery od BigTreeTech čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Blog
04.12.2022 Výrobcovia
Devil Design
Devil Design je európsky výrobca plastových strún pre 3D tlač. Spoločnosť bola založená v roku 2012 a v roku 2014 zahájila výrobu vlastného vlákna pou... čítať celé
07.03.2022
Pár tipov ako zvýšiť kvalitu svojich výtlačkov (nielen výzorovo)
Máš problém s kvalitou tvojich výtlačkov? Aj pri krásnom vonkajšom výtlačku, ti nedržia vrstvy o seba? Chceš posunúť kvalitu tvojich výtlačkov na n... čítať celé
Správny výber filamentu je základ úspechu
Zdravím všetkých čitateľov nášho blogu, moje meno je Martin a pokúsim sa vás previesť základným delením filamentov, členením podľa prostredia použitia... čítať celé
Zobraziť všetky články
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

DopravaOn-line platby
Online platby - Visa, Mastercard, Maestro, GoPay

 

 1. Úvod
 2. Novinky
 3. Súťaž o Darčekové poukážky v hodnote 120€
Súťaž o Darčekové poukážky v hodnote 120€
29.09.2021

ÚPLNÉ PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 „Vyhrajte 2x Darčekovú poukážku v hodnote 50 € a 1x darčekovú poukážku v hondote 20 € za nákup akýchkoľvek výrobkov v minimálnej celkovej sume 50 € na e-shope 3Dskladom.sk „

Tieto pravidlá sú jediným dokumentom, ktorý upravuje marketingovú súťaž nazvanú: „Vyhrajte 2x Darčekovú poukážku v hodnote 50 € a 1x darčekovú poukážku v hondote 20 € za nákup akýchkoľvek výrobkov v minimálnej celkovej sume 50 € na e-shope 3Dskladom.sk „  (ďalej len „súťaž“ alebo aj „Súťaž“).

Usporiadateľ a organizátor Súťaže

 1. Usporiadateľom a organizátorom Súťaže je spoločnosť Idea4U s.r.o., Orechová 4/600, Brestovany 91927, Slovenská republika, IČ: 53 555 988 (ďalej len „usporiadateľ“).

 

Trvanie Súťaže

 1. Súťaž prebieha v termíne od 29. 09. 2021 do 29. 10. 2021 výhradne v e-shope 3Dskladom.sk spoločnosti Idea4U s.r.o.

 

 1. Registrácie mimo obdobia súťaže nebudú do súťaže o výhru zaradené.

 

Účasť v Súťaži

 1. Súťaže sa môžu zúčastniť fyzické osoby staršie ako 18 rokov s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky a Českej republiky, ktoré splnia pravidlá Súťaže. Z účasti na súťaži sú vylúčení všetci zamestnanci usporiadateľa súťaže. Ak sa preukáže, že výherca je osobou špecifikovanou v tomto bode pravidiel súťaže, stráca automaticky nárok na cenu súťaže.

 

 1. Súťažiacim sa stáva zaregistrovaná osoba na www.3Dskladom.sk, ktorá v čase konania súťaže nakúpi na e-shope 3Dskladom.sk akékoľvek výrobky v minimálnej celkovej hodnote 50 € (princíp 1 nákup = 1 účasť), uchová si platnú účtenku, poprípade faktúru a splní podmienky účasti v súťaži podľa týchto pravidiel súťaže. Do súťaže o ceny budú zaradený automaticky všetci nakupujúci, ktorý splnia podmienky súťaže.

 

 1. Súťažiaci sa môže do súťaže prihlásiť opakovane, vždy však s novou objednávkou na 3Dskladom.sk (princíp 1 nákup = 1 účasť).

 

 1. Odoslaním objednávky počas termínu súťaže, súťažiaci súhlasí s kompletnými pravidlami súťaže.

 

Priebeh Súťaže

 Do súťaže o ceny budú zaradený automaticky všetci nakupujúci, ktorý splnia podmienky súťaže. (pozri Účasť v Súťaži).

 

Výhry

 

2x Darčeková poukážka v hodnote 50 € a 1x darčeková poukážka v hodnote 20 € vyžrebuje usporiadateľ po ukončení súťaže v Brestovanoch spomedzi všetkých súťažiacich, ktorí sa do súťaže zapoja objednávkou na 3Dskladom.sk a splnenia jej podmienok. Výhercovia budú následne do 21 pracovných dní od skončenia súťaže kontaktovaní 3Dskladom.sk, prostredníctvom e-mailu alebo telefónu s cieľom dohodnutia spôsobu odovzdania výhier a zároveň budú ich mená zverejnené na stránke www.3Dskladom.sk, Facebook a Instagram profile. Súťažiaci berú na vedomie, že 3Dskladom.sk môže pri odovzdaní výhry vyžadovať podpis preberacieho protokolu výhercom. V prípade, že výherca nebude na e-mailovú výzvu/telefonát reagovať, príp. sa neozve späť do 5 dní od prvého e-mailového kontaktovania, nárok na výhru mu zaniká. Výsledky súťaže sú konečné, bez možnosti odvolania. Na výhru v súťaži neexistuje právny nárok. Vymáhanie výhry alebo účasti v súťaži súdnou cestou nie je možné. Usporiadateľ nezodpovedá za žiadne škody vzniknuté na základe nesprávne poskytnutých údajov súťažiacimi v súvislosti s neuplatnením, resp. nevyužitím výhry. Účasťou v tejto súťaži sa súťažiaci zaväzuje bezvýhradne dodržiavať tieto pravidla súťaže. Nerešpektovanie týchto podmienok má za následok vylúčenie účastníka zo súťaže a stratu nároku na cenu.

 

Skladba výhier

 

Do súťaže sú zaradené celkovo 3 darčekové poukážky:

 

2x Darčeková poukážka v hodnote 50 €

1x Darčeková poukážka v hodnote 20 €

 

Výhra je neprenosná, nie je možné ju vymeniť ani požadovať ich výmenu za finančné prostriedky. Usporiadateľ súťaže nezodpovedá za stratu alebo iné znehodnotenie výhry a nie je povinný takto spôsobené škody uhradiť alebo poskytnúť výhercovi, ktorému výhra patrí, náhradu.

 

Osobné údaje

 

 1. Súťažiaci prihlásením sa do súťaže a splnením jej podmienok dávajú spoločnosti Idea4U s.r.o. svoj výslovný súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorými sú poskytnuté identifikačné údaje súťažiaceho (meno, priezvisko, adresa, e-mail, telefónne číslo), ako aj so spracovaním údajov s cieľom realizácie súťaže a odovzdania výhry v priebehu súťaže a po jej skončení a súhlas o ochrane osobných údajov (GDPR), informácie sú uvedené na stránke https://www.3dskladom.sk/osobne-udaje-informacna-povinnost. Tieto osobné údaje môžu byť spracované výlučne pre potreby realizácie súťaže a odovzdania výhry, t. j. pre potreby riadneho plnenia záväzkov, vyplývajúcich zo všeobecných podmienok súťaže a pre potreby riadnej identifikácie účastníka súťaže. V zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov je účastník súťaže povinný uviesť len pravdivé osobné údaje, inak zodpovedá za nepravdivosť týchto údajov. Odmietnutím poskytnutia osobných údajov nie je usporiadateľ schopný súťažiacemu riadne výhru odovzdať. Účastník súťaže súhlasí najmä s tým, aby spoločnosť Idea4U s.r.o. sama zaznamenala osobné údaje do písomnej alebo elektronickej formy, aby osobné údaje v písomnej aj elektronickej forme uchovávala, zhromažďovala, usporadúvala, vyhľadávala, prehľadávala, kombinovala a preskupovala. Súhlas so spracovaním osobných údajov je platný počas 10 rokov odo dňa jeho získania, t. j. odo dňa prihlásenia sa do súťaže, pokiaľ účastník súťaže nepožiada o ich vymazanie z databázy Usporiadateľa súťaže skôr. Spoločnosť Idea4U s.r.o. zodpovedá za bezpečnosť osobných údajov a dodržiavanie povinností podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

 

 1. Výhercovia dávajú usporiadateľovi bezplatný súhlas so zverejnením svojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko a názov obce v oznamovacích prostriedkoch a na webovej stránke usporiadateľa, facebook a instagram profile v súvislosti s aktivitami vzťahujúcimi sa na túto Súťaž.

 

Záverečné ustanovenia

 1. Usporiadateľ si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť podmienky či pravidlá tejto súťaže, prípadne súťaž čiastočne alebo úplne zrušiť, prerušiť alebo predĺžiť obdobie trvania súťaže bez udania dôvodu.

 

 1. Usporiadateľ je oprávnený kontrolovať podmienky účasti v súťaži. Usporiadateľ môže v prípade sporu posúdiť a s konečnou platnosťou rozhodnúť o akejkoľvek otázke spojenej so súťažou.

 

 1. Usporiadateľ má právo vylúčiť ktoréhokoľvek súťažiaceho zo súťaže v prípade, že by taký účastník porušoval pravidlá, konal v rozpore s dobrými mravmi či akýmkoľvek spôsobom poškodzoval dobré meno Usporiadateľa. Usporiadateľ má tiež právo vylúčiť takého účastníka súťaže, ktorý je z týchto činností dôvodne podozrivý.

 

 1. Námietky týkajúce sa priebehu súťaže môžu súťažiaci zaslať do 5 dní odo dňa zverejnenia výhercov na súťažných stránkach prostredníctvom e-mailu na e-mailovú adresu info@3dskladom.sk .

 

Námietky budú prerokované do 20 pracovných dní odo dňa ich prijatia. Súťažiaci, ktorý vzniesol námietku, bude o rozhodnutí informovaný telefonicky alebo e-mailom.

 

 1. Kompletné pravidlá súťaže sú publikované na stránke www.3dskladom.sk.

 

 

V Brestovanoch dňa 29. 09. 2021

Novinky z nášho blogu

Devil Design
04.12.2022 Výrobcovia
Devil Design
Devil Design je európsky výrobca plastových strún pre 3D tlač. Spoločnosť bola založená v roku 2012 a v roku 2014 zahájila výrobu vlastného vlákna pou... čítať celé
Pár tipov ako zvýšiť kvalitu svojich výtlačkov (nielen výzorovo)
07.03.2022
Pár tipov ako zvýšiť kvalitu svojich výtlačkov (nielen výzorovo)
Máš problém s kvalitou tvojich výtlačkov? Aj pri krásnom vonkajšom výtlačku, ti nedržia vrstvy o seba? Chceš posunúť kvalitu tvojich výtlačkov na n... čítať celé
Správny výber filamentu je základ úspechu
Správny výber filamentu je základ úspechu
Zdravím všetkých čitateľov nášho blogu, moje meno je Martin a pokúsim sa vás previesť základným delením filamentov, členením podľa prostredia použitia... čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
    
    
 
Informácie pre zákazníkov
Kde nás nájdete

Idea4U s.r.o. 
IČO: 53 555 988
DIČ: 2121407508

IČ DPH: SK2121407508

Výdajné miesto e-shopu:
Trnavská 15
Dolné Lovčice, 91927

 
Kontakty
Zákaznícka podpora 3DSkladom.sk
09:00 - 17:00
(c) 2021 Idea4U s.r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk